Leasing samochodów Łódź

Samochody od lat wiodą prym wśród najczęściej leasingowanych środków trwałych. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom opracowaliśmy taką ofertę, która spełni wymagania każdego. Finansujemy leasing samochodów do 3,5 tony, aut ciężarowych, transportowych, specjalistycznych i rolniczych. Dzięki dobrym relacjom z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz rabaty na pojazdy.

leasing samochodów łódź

Leasing samochodów w Millennium Leasing Łódź to:

  • opłatą wstępną od 0%
  • wyborem waluty finansowania – PLN, EUR
  • możliwością podpisania umowy na leasing samochodu operacyjny lub finansowy
  • możliwością leasingowania zarówno pojazdów nowych jak i używanych
  • opracowaniem i dostosowaniem oferty leasingowej do specyfiki działania firmy Klienta (m.in. terminy i wysokości rat leasingowych)
  • korzystnymi warunkami ubezpieczeń wraz z produktami dodatkowymi
  • możliwością uzyskania dostępu do usługi AUTOKOMFORT+, oferującego możliwość pozyskania części samochodowych oraz usług serwisowych (również ASO) w bardzo atrakcyjnych cenach na terenie całego kraju, co w efekcie zmniejsza koszty i poprawia kontrolę Klienta nad procesem serwisowania pojazdu

Nasi specjaliści oferują także możliwość podpisania umowy na leasing samochodu w opcji „Niskiej raty”, która przeznaczona jest głównie dla Klientów niezainteresowanych późniejszym wykupem pojazdu po zakończeniu obowiązywania umowy leasingowej, a więc tych, którzy chcą cyklicznie wymieniać tabor. Millennium Leasing oferuje również możliwość finansowania pojazdów na zasadach najmu (pozabilansowego).

Nasi Klienci mogą również liczyć na bardzo korzystne pakiety ubezpieczeń oraz promocyjne warunki na ubezpieczenia wieloletnie.

Skontaktuj się z nami